Nowości i konkursy

  • Seria "Magiczne miejsce' Agnieszki Krawczyk w sprzedaży

    "Magiczne miejsce", "Dolina mgieł i róż", "Ogród księżycowy" i "Jezioro marzeń" - wszystkie cztery części obyczajowej serii Agnieszki Krawczyk o małej miejscowości Ida są już dostępne w sprzedaży. Może je kupić w Bonito, Matrasie, Empiku, Ravelo i wielu innych księgarniach stacjonarnych i internetowych

  • Zbrodnicze Siostrzyczki

    Zbrodnicze Siostrzyczki to duet pisarek kryminałów: Marta Guzowska i Agnieszka Krawczyk. Kontakt z nami m.guzowska@zbrodniczesiostrzyczki.pl i a.krawczyk@zbrodniczesiostrzyczki.pl

Promocje
Kryminały Agnieszki Krawczyk w formie e-booków!!!
Wydarzenia - Promocje | Wpisany: środa, 27 marca 2013 18:16 przez: Administrator   

Z przyjemnością donosimy, że wszystkie książki naszej Zbrodniczej Siostrzyczki, Agnieszki Krawczyk są już dostępne jako e-booki w formacie ePub i mobi. Cena konkurencyjna - 19 zł - warto!

TU PEŁNA OFERTA KLIK, KLIK

      morderstwoniedoskonale

 
Joanna Marat, Grzechy Joanny
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
Wydarzenia - Promocje

 

Z Joanną Marat, autorką powieści ?Grzechy Joanny? rozmawia Adrianna Michalewska

Napisałaś powieść? Dlaczego?

Napisałam powieść, ponieważ chciałam zmierzyć się z kilkoma tematami, które są dla mnie ważne. Przede wszystkim interesują mnie historie rodzinne, te różne niedopowiedziane, często zatajane bolesne sprawy. Rodzinne tajemnice, historie ludzi, naszych bliskich, których znamy tylko ze strzępków relacji, z fotografii, z nielicznych ocalałych dokumentów, które ktoś w czasie wojny przechował pod podłogą. Chciałam też opowiedzieć o toksycznej relacji matki i córki, w dość ekstremalnej konfiguracji,

 


 

 

 

To grupa pisarska założona przez trzy autorki kryminałów: Martę Guzowską („Ofiara Polikseny” "Głowa Niobe"), Agnieszkę Krawczyk („Morderstwo niedoskonałe”, "Dziewczyna z aniołem") i Adriannę Michalewską („Zaułki zbrodni”). Adrianna Michalewska pożegnała się z naszą stroną 25.01.2014 r., rozpoczynając karierę solową (link TUTAJ) - życzymy jej powodzenia i dziękujemy za wspólne prowadzenie strony!

W 2012 r. we trójkę wydałyśmy antologię opowiadań "Mordercze miasta", zaś w 2013 "Kryminalny Wrocław. Mroczne przechadzki po mieście".

W 2013 r. Marta Guzowska została laureatką Nagrody Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną za "Ofiarę Polikseny".

W 2014 r. ukazał się pierwszy ebook Marty Guzowskiej i Agnieszki Krawczyk "Cztery zbrodnie na cztery pory roku" wydany przez Legimi.

Hasłem strony jest „Siła Sióstr” – chcemy, by dołączyły do nas wszystkie kobiety piszące kryminały i czytające tego rodzaju powieści. Pokażmy ile nas jest, wymieńmy się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Agnieszka Lingas - Łoniewska 

Agnieszka Lingas - Łoniewska - wrocławianka, pisząca książki łączące sensacje z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków.

Autorka książek:
"Bez przebaczenia",
"Zakręty losu",
?Zakład o miłość?,
?Szósty?
?W zapomnieniu?

Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle.
Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: ?Książki Moja Miłość? i ?31.10 Halloween po polsku?.

Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów.

Strona autorki: www.agnesscorpio.pl
Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com